Únor 2008

Twins shoot černobílý

29. února 2008 v 21:50 | Monička |  Kaulitz Twins
Tady jim to upa hafo slušííí x) ... měli by se takhle spolu fotit častěji ^^

Bill Fuck Off...? xDD

29. února 2008 v 21:45 | Monička |  Bill Kaulitz
Hey jako Bille...? xDDD Whats this..? xD

Jak teenie kapela Tokio Hotel dobývá americký trh a vedle toho leští image Německa

29. února 2008 v 21:22 | Monička |  Články
Na stole s kondomy musí všichni stranou. Durex, Trojan a kondomy, které září ve tmě, leží zdarma v rámci přesvědčovací kampaně amerického hudebního průmyslu ve vestibulu legendárního koncertního klubu "Filmore NY". Skutečně pozoruhodné, ale kolem 800 přítomných do 16 let křičí, piští, ječí, jak to většinou u dívek v hororech bývá. Drží svoje transparenty, na který je napsáno: "Bill, ich liebe dich", nebo "Gustav, zieh dein T-Shirt aus". Jedna drží pyšně svoji podprsenku ve vzduchu. Na tomto pondělním večeru v Manhattanu je zdánlivě všechno možné. Pořadatel, který měl držet dívky od podia vysíleně říká: "300 hard-rockových fanoušků by bylo stokrát lepších".
Schrei (bis du du selbst bist). Všechny tyhle mále hysterické Američanky čekaly uplynulý týden jenom na jedno: Tokio Hotel. Německé kluky - kapela s svéhlavými účesy právě dobývají velký hudební trh světa: Tokio Hotel jedou do Ameriky. Pět koncertů udělali tahle čtveřice Magdeburčanů na druhé straně Atlantiku. Jeden v Torontu, jeden v Montrealu, jeden v Los Angeles a dva v New Yorku. Lístky na toto testovací turné byly vyprodány během deseti minut. Na Ebay byly lístky vydraženy za 800 dolarů. Jedna teenie fanynka v L.A. držela pyšně svůj transparent se slovy: "Investovala jsem více než 3000 dolarů, abych navštívila tři koncerty TH." Dokonce hip hopový modul Jay-Z navštívil "Roxy" klub na Sunset Boulevard, aby si zázračný import z Německa poslechl. A ctihodný "New York Times" napsal na titulek "Divoké přivítání pro německou teenie pop kapelu" a koncert shledával jako "zvláštně úchvatný od začátku do konce". Přitom pánové Bill Kaulitz (18, zpěv), Tom Kaulitz (18, kytara), Georg Listing (20, basa) a Gustav Schäfer (19, bicí) překvapivě nevydali ještě na americkém trhu albu. Vyjde v květnu/černu.
"O Tokio Hotel jsem se dozvěděla na internetu a byla jsem okamžitě fanynka", vypráví Angelica, 16, z Brooklynu a poukazuje na Youtube a Myspace, kde jsou američtí fanoušci. Je tady se svojí matkou Catherine, která nechce svůj věk prozradit a vzala si s sebou špunty do uší. "Ne kvůli hudbě", říká, "ale kvůli vřískotu".
Je 18.30 hod. a otevírají se dveře do "Filmore NY", kde hráli už Red Hot Chilli Peppers nebo Black Crowes a matky a otcové fanoušků prchají většinou na bar v zadní části klubu. Je 20.hod a vystupuje konečně vytoužený německý zázrak na podiu. Matka vytahuje špunty do uší a stovky mobilů a foťáků jdou rychle do výšky, když to tahle čtverka rozjíždí s "Redy, Set, Go" /Übers Ende der Welt. "Achtung, fertig, los und lauf/Vor uns bricht der Himmel auf/Wir schaffen es zusammen/Übers Ende dieser Welt/Die hinter und zerfällt", zní v německém textu. A musí se nechat, že tyto čtyři děti z východu opravdu něco mají. Když bych byl 12letá dívka, potom bych jimi byl totálně vyzářen.
Übers Ende der Welt. Ne jenom v Berlíně, Paříži, Moskvě dokonce také v Severní Americe se mladí fanoušci hlásí k textům Tokio Hotel. V denicích teenagerů může být: Špetka světobolu smíchaný se strachem z budoucnosti… Tak jde puberta všude na světě. A Tokio Hotel k tomu dodávají soundtrack. Debutového alba "Schrei" se prodalo více než 1,5 milionu CD; na první turné přišlo 350 000 lidí. To ve starém světě nebylo. Lidé si naštěstí ještě kupují CD v obchodech, než aby stahovali nelegálně z internetu.
Jeden ze čtyř můžu, který se ukazuje v pozadí za kapelou, je David Jost. 35letý má na sobě tričko, úzké džíny a okouzlující smích. "Takhle to také začalo ve Francii a Rusku", září a sleduje jako pyšný otec z balkonu "Filmore NY" nadšené americké fanoušky.
Jost je "producent, manažer a velký přítel" této čtyřky na podiu. Píše s frontmanem Billem společně hodně songů. "Bill nosí v sobě velké emoce", říká. "Někdy stojí před tebou a jeho stín váží tunu a z momentu začne zářit, jako když se slunce hýbá ulicí. Takový frontman jako je Bill, existuje v desetiletí málo".
Tento Bill vypadá se svými vlasy, černými linkami kolem očí a nalakovanými prsty hermafroditně a někdy uzavřeně křehce. Ale také sexy.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

CZ Popcorn 03/2008

29. února 2008 v 16:16 | Monička |  Zahraniční časopisyFrancouzi mají furt málo!!!

29. února 2008 v 15:17 | Monička |  TH and Fans
Už mě vážně serou, oni budou mít prostě furt málo! Ať jsou rádi, zato co mají a furt si nestěžujou, dyť tam jsou snad každý měsíc buď s koncertem, nebo vystupují v nějakém pořadu, nebo jsou na vyhlášení nějaké ceny. Bych se vsadila, že každá Francouzska byla miniálně už aspoň na jejich třech koncertech ne-li víc a co pak máme říkat my, Slovensko, Polsko a jiné státy ...
Již příští týden začíná ve Francii "1000 Hotels Tour", koncertem 6.března ve Strasbourgu a následují další data až k 20.březnu. Kapela velmi bere na vědomí všechnu vaši náklonnost, petice atd. ale bohužel, jak víte, není možné přidat další koncerty. Kapela váš žádá, abyste zůstali rozumní a nevymýšleli si (petice bez konce, demonstrace) řízené nepochybnými medii nebo internetovými stránkami, které stejně nevedou k návratu. Nechte si vaši sílu a pozitivní energii na jejich mimořádný koncert 20.června v Paříži na Park of the Princes..
zdroj: oficiální fr.stránka .... Pitky jedny ... furt maj málo .. bych se ani nedivila kdyby tam už TH přestali jezdit ... sou vysrane jak nevim co ... !!!! já je tak nesnášíííím :-/ :-!

Hlasování do charts

29. února 2008 v 15:14 | Monička |  Celý band
  • Webparáda Bravowebu -> hier
Stačí poslat hlas odpovědním rámečkem, který najdeš dole pod hitparádou ve tvaru WEBPARÁDA - NÁZEV SKLADBY, INTERPRET. Hlasujte pro 1000 Meere nebo An deiner Seite.
stačí označit TH a dole dát "Vote Now!"
Tokio Hotel jsou na 17.místě, takže hlasujte, ať jsou příště na tom líp. Stačí označt 1000 Meere a dát "Vote"

Top 6 otázek pro TH od kanadských fanoušků

29. února 2008 v 15:10 | Monička |  Celý band
Otázka od Bensu S.
Jaký typ holek kluci hledáte a myslíte si, že je osobnost důležitější než vzhled? Jaký typ osobnosti a vhled chcete najít u dívky?
Bill:
Nejdůležitější věc je dívčí osobnost. Když ji vidím poprvé, intuitivně se podívám na ruce dívky. Ale, ani ty nejpěknější ruce nepomůžou, když si naše osobnosti nepůjde dohromady…musí tam být chemie, která pracuje. Když mluvíme o osobnosti: měla by být upřímná, zábavná a hlavně věrná. Neumím si představit vztah s dívkou, která nemá tyto kvality…hlavně věrnost!
Tom
: Totálně to záleží na tom, co mám pro dívku na mysli. Mluvíme o dlouhých vztazích nebo vztahu na jednu noc? Ve skutečnosti se nechci omezit na určitý typ osobnosti… tak bych mohl promarnit příležitosti ;-)

Otázka od Chriasiana A.
Když byste si mohli zvolit nějako filmovou roli, jaká by to byla?
Tom:
Skutečně bych chtěl být Bradem Pittem v "Mr. & Mrs. Smith", protože bych mohl mít vztah s Angelinou Jolie a měl bych ten nejlepší sex vůbec…no, v přesnosti, ona by měla ten nejlepší sex vůbec.
Bill: Myslím, že Georg by mohl být hvězdou v "Pán prstenů", od doby, co je jeho přezdívka hobit. Připojil by se k ostatním skřetům a nepřitahoval by na sebe tolik pozornosti.
Otázka od Maria B.
Dělá vás to šťastnými, když vidíte mnoho fanoušků, kteří vás podporují před vašimi hotely, atd.?
Bill:
Absolutně! Například na našem posledním koncertu Evropského turné v Essenu, naši fanoušci brečeli, protože byli tak šťastní, že nás vidí. Na jejich posterech bylo: "Skvělé, že jste zase zpátky" nebo "Tak moc jste nám chyběli". Opravdu se mě to dotýká a je to neuvěřitelný pocit být takto vítán!
Tom: Naši fanoušci nečekají jenom před hotelem nebo koncerty. Jsou přítomni všude, nezáleží, kde jedeme. Pro kapelu je tohle nejlepší pocit vůbec.
Otázka od Cheyenne
Jaký nejlepší vánoční dárek jste dostali?
Tom:
Nejlepší dárek? Tuším - to je pravděpodobně nejlepší dárek všech, že jsme trávili naše prázdniny s našimi rodinami a skutečně jsme si to užili. Je to pocit, jako že jsme s nimi nestrávili moc času minulý rok!
Georg: Ano, určitě to byly prázdniny. Na tu dobu jsme se těšili a strávili volno na pláži s našimi rodinami a relaxovali.
Bill:Potřebovali jsme čas na volno a toto byl jediné volno, které jsme v r.2007 měli. Teď můžeme znova s obnovenou energií od doby, co jsme obklopováni plány a cvičením na naše nadcházející koncerty.
Otázka od CB L.
Pro všechny moje čtyři TH kluky to bude možná divná otázka, ale velmi zábavná a zajímavá. Takže, když by vaše perfektní dívka mohla být ovocem, čím by byla? Řekněte první věc, co vás napadne!
Tom:
Pouze jedno ovoce? Ale nemůžou limitovat mou vysněnou dívku do jednoho :-) Můžu ale říct, jaké ovoce by bylo zahnuto. Dva pěkné sladké melouny a jablko, které by bylo místo formovaného zadku. Myslím, že tyhle jsou nejdůležitější, které by měli být zahrnuty.
Georg: Jistě by neměla vypadat jako vodní meloun!
Gustav:Souhlasím s Georgem!
Bill: Miluju ananas, grepy a vodní meloun, takže tento ovocný mix ovoce by byl skvělý!
Otázka od Cindy R.
Co se stalo s Jukni, tvým letadýlkem? Máš ho stále? Když ano, kde je teď?
Bill:
Oh yeah! Jumbi mám stále. Hádám, že znáte ze scény která byla našem "Zimmer 483 - LIVE in Europe" DVD. Lépe jsem se s ním naučil. Pro nadcházející Evropské turné v březnu definitivně přineseme s sebou více, než jen jedno Jumbi. Myslím, že naše další záchranné mise by příště nemusely být tak úspěšné, jako ta, co jste viděli. Nikdy nevíte, takže vezmeme víc letadel a Jumbi bude mít nějaké bratříčky a sestřičky ;-)
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Billovy nehty x)

28. února 2008 v 20:05 | Monička |  Bill Kaulitz
Woooow ... že by new styl...? xD ... ale náhodou sou pěkný x))

Tokio Hotel TV [Episode 15]

28. února 2008 v 17:10 | Monička |  Videa TH

Amerika v Tokio-Hotel - horečce!

27. února 2008 v 20:42 | Monička |  Celý band
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Šílené, co se tady děje! V New Yorku a Los Angeles způsobili čtyři Magdeburčani opravdovou Tokio Hotel mánii.
Je to vlastně neuvěřitelné - ale skutečné. Také v USA zpívají teď lidé "Schreiiiii" nebo "Durch den Monsuuun" Tokio Hotel dobývají zemi neomezených možností! Kvůli koncertům v Los Angeles a New Yorku byli tihle němečtí kluci teď na cestách ve Státech. V New Yorku byl nátlak tak velký, že se musel přidat ještě druhý koncert. A v Los Angeles bylo 500 lístků na jejich 50 minutovou show během minuty vyprodáno. Na černém trhu bylo lístky sjednávány až k 2000 dolarů. Byla-li kapela na začátku jizlivých kritiků zesměšňována, tak teď vycházejí z údivu, neboť to se žádné německé teenie kapele nepodařilo, ale Tokio Hotel ano! Američtí fanoušci stojí před halou, křičí jejich jména, znají každý song (dokonce německy) nazpaměť. Přitom v Americe nevyšlo zatím ještě žádné album TH. Internet dělá možné….
Také americký tisk se už zajímá o Billa (18), Toma (18), Gustava (19) a Georga (20). Noviny jako renovovaný New York Times píše o klicích článek. Ještě větší síla: Kapela se zřejmě už také líbí světovým hvězdám. V "Roxy", uprostřed Hollywoodu pozorovala show z VIP úseku Pussycat-Doll-frontmenka Nicole Scherzinger (29) a rapová megastar Jay-Z (38). A po koncertě šli dokonce se čtyřmi Magdeburčany jíst!
Zasvěcená osoba říká: "Superně se bavili. Jay-Z si nejlépe rozuměl s Tomem. Ti dva celou dobu vtipkovali. Tomovy výroky o dívkách se u Jaye dobře uchytily." Bill si oprosti tomu suprově rozuměl s Nicole. Zasvěcená osoba: "Celou dobu si s ní povídal!" Zpátky do Německa se Tokio Hotel jedou teď připravovat na jejich Evropské turné. Američtí fanoušci se těší na jejich první album. Mělo by vyjít ještě na jaře…MTV Baltic Top 20 (24.02 - 02.03.) - Vote

26. února 2008 v 21:36 | Monička |  Celý band
Hlasujte pro Tokio Hotel na litevském MTV se songem By Your Side
» HERE «
postup hlas: (Musíte označit 5 interpretů, a pk kliknout na růžové logo s názvem balsuok)

Beautiful Wally

26. února 2008 v 21:28 | Monička |  Wallpappers
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--

--
--
--

Comet 2008

25. února 2008 v 21:33 | Monička |  Celý band
23.05.2008 se bude konat Comet 2008. Bude to v Oberhausenu v König-Pilsener-Arena. Tady se můžete podívat na fotky, info a jiné z minulých let. Později na té stránce budou aktivní i zbývající ikonky, jako je hlasování.
Kategorie jsou:
oo1. Bester Künstler/ Beste Künstlerin
oo2. Beste Band
oo3. Bestes Video
oo4. Bester Song
oo5. Bester Newcomer
oo6. Bester Live-Act
oo7. Star der Stars
Více informací samozřejmě najdete tady: www.viva.tv/comet

Tom play ping-pong

25. února 2008 v 21:32 | Monička |  Tom Kaulitz

TH propisky

25. února 2008 v 21:30 | Monička |  Věci s Tokio hotel

Další dopis od Toma x)

25. února 2008 v 21:28 | Monička |  Tom Kaulitz
Ahoj všichni, tady zase Tom!
Dnes je náš poslední den v New Yorku. Zítra se vracíme zpátky do Německa
zkoušet na naše evropské turné. Začne to 3. března v Brusselu (Belgie), tak potřebujeme rozjezd.
Wow, tohle turné po Severní Americe bylo šílené. Nejprve jsme zůstali uvězněni v Torontu, kvůli velké mase sněhu, do Los Angeles nám trvalo dostat se dva dny! Potom jsme to ztěží udělali v NY, naše letadlo mělo technické problémy - to není příliš veselé trávit 3 dny na letišti vedle Georga (důvod: on moc nevoní :-))
Ale dost - mluvme o dobrých věcech! Byli jsme úplně překvapeni všemi těmi fanoušky. Bylo úžasné nahoře viděť jak jste byli napumpovaní a vrušení …díky vám jsme se cítili jako doma, obzvláště já! Ve srovnání s ostatními kluky z kapely, jsem dostal tuny telefoních čísel od nejhezčích holek ;- ) Tak v podstatě, nemůžu čekat dokud se nevrátíme. Pro příště: možná by jste mohli přemýšlet o tom dát šanci i ostatním klukům z kapely.
To je pro dnešek vše, Děkujeme Vám a nashledanou!
Přeložila Monisek jen proubers-ende-der-welt.blog.cz


DW-TV - Tokio hotel

25. února 2008 v 21:07 | Monička |  Videa TH