Duben 2009

Oliver Pocher v německé Superstar s "DDM"

17. dubna 2009 v 19:13 | Moňousek :o* |  Články
Oliver Pocher vystupoval už jako Britney Spears, teď jsou na řadě Tokio Hotel. V sobotu
chce 31letý v "Německo hledá Superstar" zpívat hit "Durch den Monsun".

"Kdo mě zná, tak ví, že na podiu odvednu perfektní show." Jak na to přišel? Na poslední Motto-Show seděl Oli v publiku, když mu moderátor Marco Schreyl (35) nabídl, aby se připojil v dalším kole.

Jak řekl, udělal! Pod vedením učitele zpěvu Pocher nacvičoval píseň od Tokio Hotel. "Od Tokio Hotel mám plnou podporu. Dokonce jsem mohl dostat Billovo oblečení - ale bohužel se mi tam vleze jenom jedna noha," řekl Pocher.

Co na to řekne Dieter Bohlen (55)? To se dozvíme 18.dubna od 20.15.

source: Bild.de

Bill's smile :)

17. dubna 2009 v 19:12 | Moňousek :o* |  Bill Kaulitz

Výherci fan-párty soutěžě

17. dubna 2009 v 19:11 | Moňousek :o* |  Celý band
HyperLink
click for bigger

Ross Anthony, Joey Kelly a domovník mluví o Tomově útoku

17. dubna 2009 v 19:11 | Moňousek :o* |  Články
Ross Anthony: Jestli je to skutečně takhle a Tom ji opravdu uhodil to obličeje, potom je to neomluvitelné, protože i jako celebrita musíte mít respekt před fanoušky.

Joey Kelly: Tyhle hardcore-fanoušky jsme taky měli, ale díky bohu, teď už je nemáme...jsou nebezpeční! Jednají jako duševně nemocní lidé. Bezpochybně. Jsou opravdu nebezpeční. Například, když neupoutají vaši pozornost, pokoušejí se vás zničt.

Hodně lidí se ptá, jak dlouho tohle Tokio Hotel vydrží: Křičení dívek všude, kde se kluci objeví na veřejnosti. A dokonce před jejich bytem v Hamburku jsou viditelné stopy fanoušů, kteří přesahují míru hranice. Tyhle graffiti jsou neškodnou součástí šílené lásky fanoušků, jak nám řekl domovník.

Domovník: Opatřní nebyly určitě příjemné, především v poslední době. Mají hodně problémů si teenagery držet od sebe. Dokonce musela být povolána policie, protože fanoušci byli tak arogantní, že je ani hlídač nemohl odtrhnout.

Je těžké si představit, že Ross Anthony může jednoho dne takto vybouchnout. Ross Anthony je něco jako šťastná osoba. A stále - nebo možná kvůli tomu, že už má s fanoušky špatné zkušenosti: Jedna žena s ním chtěla dítě a později mu hrozila smrtí. Přesto Ross Anthony stále říká, že kontakt s fanoušky je pro něho extrémně důležitý.

Ross Anthony: Můj problém je, že jsem k lidem příliš otevřený. Dotýkám se mých fanoušků, obejmu je a někteří mají pocit, že by mohli mít ode mě i něco víc. Ale to je můj problém. Ale nemůžu to změnit, jsem prostě takový.

Joey Kelly se změnil. Teď je víc klidnější než dříve. Před sedmi lety rozbil sklo auta u jedné fanynky, která ho neustále pronásledovala. Nebylo to ok, jak dneska říká, ale stále je to velký rozdíl mezi tím, co udělal Tom Kaulitz.

Joey Kelly: Bráníte se, ale nemusíte lidi mlátit. Úplně jasné. A ženu už vůbec ne. To je šílené. To nemůžete. Objekt jako auto - to je něco jiného. Ale žena? Tohle ne.17.4.2009 - RTL Punkt 12

17. dubna 2009 v 19:10 | Moňousek :o* |  Videa TH

Skandál kolem Toma: Tohle říkají fanoušci…

17. dubna 2009 v 19:10 | Moňousek :o* |  Články

Celé Německo mluví o skandálu kolem Tokio Hotel-kytaristy Toma Kaulitze! Teď mluví fanoušci. Jsou šokováni a pobouřeni.

Dvojče zpěváka Billa mělo udeřit mladou ženu pěstí do obličeje. Kamera natočila incident na čerpací stanici "Aral" v Hamburku v Bahrenfeldu. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla.

Fanoušci Tokio Hotel jsou šokováni: Na Bild.de-fóru píše "martix": "Připadá mi to hodně špatné, neměl by jít příkladem?" A "vzdálený uživatel" říká: "Jsem Tomem zklamána…on, hrdina žen."

Mnozí hledají vysvětlení pro tuhle událost, jako "tomsgirl": Může to být také tím, že se momentálně nemůže srovnat se svým úspěchem. Kdo ví, co se právě u něho děje."

Ale zklamání převládá: "Takový mladíček nemusí být s úspěchem srovnaný", píše čtenář pod pseudonymem "topaktuell". "Jenom proto že jsou bohatí a úspěšní si myslím, že pro ně naplatí pravidla slušnosti. Je správné, že bude vyšetřován."

"meikel44" říká, co si teď hodně myslí: "Fanoušci pro Tokio Hotel hodně udělali. A oni teď takto děkují. Teď už Tokio Hotel fanoušky nepotřebují. Už jsou v balíku."


Bild - Proč se Tom takto zachoval?

17. dubna 2009 v 19:09 | Moňousek :o* |  Články

Hamburk - Co za zlost se v něm objevila?

Tom Kaulitz (19) z rockové kapely Tokio Hotel vyváděl na čerpací stanici, udeřil fanynku do obličeje. Přitom je dvojče zpěváka Billa Kaulitze (19) známý tím, že obzvlášť ke svým fanouškům je vždycky velmi milý.

Tomův útok byl natočen kamerou. Bild-reportér video viděl. Hamburk Bahrenfeld, 23:12, čerpací stanice "Aral". Mladá žena (21) poznala Toma v jeho Audi R8, fotila ho bleskem před okénko. Tom vyskočil z vozu a udeřil dívku plnou pěstí do obličeje. Potom ji strčil k zemi. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla. Krátce na to nastoupil muzikant zase do vozidla a odjel. Žena zavolala policii a nahlásila to. Potom byla odvezena do nemocnice. Má monokla pod okem a zranění ucha.

Na policii mladá žena vypověděla, že Kaulitz před potyčkou stáhl okénko a hodil po ni zapálenou cigaretu. Ona ji ze země vzala a típla ji o okno, kvůli čemuž Tom vystoupil.

BILD zjistil: Dívky byly fanynky, kteté Toma pronásledovaly z jeho lüneburského nahrávacího studia, aby dostaly autogram.

Včera bylo proti Kaulitz zahájeno vyšetřování kvůli fyzickému napadení. Hamburský policejní mluvčí Ralf Kunz pro BILD: "Bude mít možnost, se k věci vyjádřit."

Tom Kaulitz a jeho managemant nebyli včera pro BILD k zastižení.


16.4.2009 Punkt 12

17. dubna 2009 v 19:08 | Moňousek :o* |  Videa TH
Opravdu ji udeřil?
Na této čerpací stanici Tom Kaulitz z Tokio Hotel údajně zaútočil na mladou ženu. Co se tady stalo?

Moderátorka: Tokio Hotel člen Tom Kaulitz rváč? Tuhle noc přišel na policejní stanici telefonát od 21leté z čerpací stanice blízko muzikantova domova. Tvrdí, že ji Tom udeřil do obličeje. Ale Tom by také mohl být obětí tohoto příběhu.

Detektivní scéna: čerpací stanice v hamburském obvodu Barefeld.
Oběť: fanynka.
Údajný pachatel: Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz.

Je teenie hvězda brutální násilník? Tiskové prohlášení hamburské policie potvrzuje incident z minulé noci: "Po fyzickém střetnutí mezi 21letou ženou a 19letým muzikantem pozdě ve středu v noci hamburská policie začala vyšetřování.
Ale jak se stal útok? Včera večer přijel Tom se svou Audi na čerpací stanici. Údajně ho poznala 21letá fanynka a její čtyři kamarádky. Stalo se, co náš reportét před hodinou sledoval na videu z kamery. Nahrávky útoku, které jsou teď vyšetřované policií.

RTL reportér: Dívka fotila přes okno. Mladý muž vystoupil z auta. Není vidět, kdo to byl, ale podle postavy se to hodně podobá Tomovi Kaulitzovi. Hubený mladý muž, má na sobě bílou mikinu. Vystoupil z auta a udeřil dívku do obličeje.

Francouzka údajně dostala takovou ránu, že na chvíli ohluchla na jedno ucho. Sanitkou byla převezena. Oficiální vyjádření mamangemantu Toma Kaulize ještě není. Z jeho okolí říkají, že tahle dívka je fanynka a že údajně obtěžovala Toma už nějako dobu.
Dneska je Tom pravděpodobně dotazován policií, takže může být jasnější, proč tohle hvězda Tokio Hotel udělala.


16.4.2009 Bild.de

17. dubna 2009 v 19:05 | Moňousek :o* |  Videa TH


16.04.2009 RTL Explosiv

17. dubna 2009 v 19:03 | Moňousek :o* |  Videa TH

Blesk - 17.4.2009

17. dubna 2009 v 19:02 | Moňousek :o* |  CZ časopisy

CZ Zlatý Otto - výsledky

17. dubna 2009 v 19:01 | Moňousek :o* |  News
1.místo - Jonas Brothers
2.místo - US 5
3.místo - Tokio Hotel
4.místo - Linkin Park
5.místo - Simple Plan
6.místo - The Pussycat Dolls
7.místo - Cinema Bizarre
8.místo - Paramore
9.místo - Chinaski
10.místo - My Chemical Romance

Tn.cz - Dívčí idol z Tokio Hotel nafackoval fanynce před kamarádkami

17. dubna 2009 v 19:00 | Moňousek :o* |  Články
Tom Kaulitz

Německá policie si musí posvítit na devatenáctiletého kytaristu Toma Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel. Napadl fanynku.

Hamburská policie ve čtvrtek začala vyšetřovat kytaristuToma Kaulitze, člena úspěšné skupiny Tokio Hotel. Německý idol dívek napadl svou fanynku. Vrazil ji facku a způsobil lehke zranění v obličeji.

"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

Mluvčí policie Ralf Kunz potvrdil, že uvedeným mladíkem je Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Miláček teenegerů napadl svoji fanynku. Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka doprovázená čtyřmi přítelkyněmi zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.

zdroj: tn.cz

Blesk.cz - Dívčí idol kapely Tokio Hotel zmlátil fanynku!

17. dubna 2009 v 18:57 | Moňousek :o* |  Články

Tom Kaulitz (19), kytarista německé kapely Tokio Hotel a dvojče zpěváka Billa (19), napadl fanynku. Vrazil ji facku a lehce zranil v obličeji. A důvod? Chtěla jen autogram...

Dívka člena úspěšné skupiny Tokio Hotel poznala na jedné čerpací stanici. Jednadvacetiletá fanynka spolu se čtyřmi kamarádkami zaťukala na okénko kytaristova auta a požádala Kaulitze, jestli by se s ním nemohla vyfotit.

Arogantní Kaulitz místo odpovědi hodil směrem na mladou ženu zapálenou cigaretu, ta ji sebrala a uhasila o jeho auto. To slabé nervy celebrity nevydržely a hudebník dívce vrazil facku. Podle policistů utrpěla dívka lehká poranění v obličeji.

"Když policie dorazila na místo činu, hudebník už se svým autem odjel. Dosud nemohl být vyslechnut," dodali vyšetřovatelé.
"Hamburská policie zahájila vyšetřování v souvislosti s fyzickým napadením mezi jednadvacetiletou ženou a devatenáctiletým mladíkem," uvedla německá policie.

zdroj: blesk.cz

RTL Punkt 12 - 16.4.2009

17. dubna 2009 v 18:55 | Moňousek :o* |  Videa TH

Tom udeřil 21letou ženu - fanynka dostala ránu

17. dubna 2009 v 18:55 | Moňousek :o* |  Články
Hvězda narozena! A druhý Chris Brown?

Tom Kaulitz má u žen údajně dost rychlou ruku, které mu také velmi ráda ujíždí.

21 letá žena uvedla, že poznala Toma v jeho autě a chtěla si s ním udělat fotku. Ten ale stáhl okénko a hodil po ní zapálenou cigaretu.

Ona cigaretu sebrala a stlačila na jeho káru. Malí kluci nemají rádi, když někdo vztáhne ruku na jejich auto!

A potom se to stalo... Tom měl vystoupit a měl ji dát facku. Teď má dáma modřinu pod okem a Tom upozornění na rku. Z místa před policií odjel...

zdroj: http://www.bicharehswelt.de/tom-kaulitz-von-tokio-hotel-schlagt-21-jahrige-junge-frau-fan-bezieht-prugel/

Tom Kaulitz se měl dopustit násilí

17. dubna 2009 v 18:54 | Moňousek :o* |  Články

Fanynka ho nemohla údajně nechat: Tom Kaulitz, kytarista Tokio Hotel, chtěl v Hamburku natankovat a měl být přitom obtěžován francouzskou turistkou. Než stlačila cigaretu na lak jehoauta, Kaulitz vybouchnul a údajně ji udeřil.

Kolem jedenácté hodiny večer ve středu zastavil Tom Kaulitz se svým autem Audi na benzínce v Hamburku. Jedna francouzská turistka popovou hvězdu na čerpací stanici poznala, jak uvedla hamburská policie. Mluvila s ním a zkoušela navázat rozhovor. Přitom byla dívka zřejmě velmi dotěrná. Od reagoval odmítavě. To Francouzsku frustrovalo a tak měla na lak Audi Kaulitze stlačit cigaretu.

Žena, která tam byla v doprovodu čtyř kamarádek poznala Audi, ve které seděl Kaulitz a chtěla ho vyfotit. Podle ženy stáhl Kaulitz okénko a hodil po ní zapálenou cigaretu, kterou ona sebrala a slačila na lak auta.

Situace se stupňovala: Kaulitz vystoupil a údajně ji uhodil tak, že dívka spadla na zem. Dostala ránu pod okem a zavolala policii. S jejich příjdezdem Kaulitz odjel, takže se ho na to úředníci nemohli zeptat. 19letý ale dostane příležitost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí. Fanynka se cítila zraněná, tak na čerpací stanici zavolali sanitku. Ta ji okamžitě převezla do nejbližší nemocnice.

Tokio Hotel jsou jedna z komerčně nejúspěšnějších německých kapel poslední doby. Kapela byla založena dvojčaty Billem a Tomem Kaulitzem (19) z Magdeburku. Doteď prodali přes pět milionů nahrávek.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // zdroj: http://www.welt.de/hamburg/article3564432/Tom-Kaulitz-soll-handgreiflich-geworden-sein.html

Bild.de: Tom Kaulitz z TH - udeřil fanynku pěstí do obličeje?

17. dubna 2009 v 18:54 | Moňousek :o* |  Články

Tom Kaulitz (19), kytarista kapely a dvojče zpěváka Billa (19) se setkal s fynynkou na čerpací stanici v Hamburku. 21letá dívka říká, že ji ve středu večer dal pěstí do obličeje, jak policie ve čtvrtek zjistila.

Žena, která tam byla spolu se 4 kamarádkami si všimla Kaulitze v jeho autě a zaklepala na okno, aby si 19letého kluka vyfotila.

Podle popisu ženy, hvězda Tokio Hotel stáhla okénko a hodil na ni zapálenou cigaretu, kterou ona vzala ze země a dala na kotouče. Na to 19letý vystoupil a udeřil ji.

Žena utrpěla ránu pod očima a zavolala policii.

Její rival Kaulitz odjel pryč, takže úředníci se ho na to nemohli zeptat. 19letý ale dostane možnost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí.


Source: Bild.de // tokio-hotel-de.blog.cz

Zpráva od Cherrytree

17. dubna 2009 v 18:53 | Moňousek :o* |  News

Vzhledem k tomu, že TH stále nahrávají, je jasné předpokládat, že album nevyjde před srpnem.